Partneři

 

Jsme rádi, že se projekt Evyna líbí i našim partnerům, kteří nám pomáhají šířit kurzy mezi další ženy a tím ženy podporují v návratu či rozvoji jejich pracovního života.

 

Business & Professional Women CR z.s.

 
 

Tuto dnes již dobře známou neziskovou organizaci založila v roce 2010 Lenka Šťastná s vizí, že když se ženy propojí, dokáží neuvěřitelné věci. Celoročně vede kampaň za #rovnéplaty, medializujeme ženské vzory, organizujeme dvoudenní konferenci Equal Pay Day a mentoringové programy, dlouhodobě podporujeme téma postavení a vliv žen ve společnosti. Více na bpwcr.cz.

bpw
 

Spolek MAM Prostor

 
 

Rodinné a komunitní centrum s širokou nabídkou aktivit pro celou rodinu na Praze 5 - Malvazinkách pomáhá zajistit dostupnou a levnou péči o děti s cílem pomoci rodičům skloubit profesní a osobní život. Více na www.mamprostor.cz.

MAM
 

Jobsora.com

 
 

Najděte si práci ještě dnes!Jakmile se budete cítit připraveni na návrat do práce a začnete si porovnávat pracovní nabídky, podívejte se také na pracovní portál jobsora.com. Každý den na tomto pracovním portále najdete více než 250 pracovních míst od pracovních portálů či přímo od zaměstnavatelů v České republice.

jobsora