FAQ - Co Vás zajímá

 

Jak jsou kurzy organizovány?

Studujete, kdy chcete a kde chcete, protože všechny podklady máte k dispozici on-line. Jakmile vyšetříte čas, můžete se vrhnout do studia. Stačí mít po ruce počítač, tablet nebo chytrý telefon.

 

Kolik času mi studium zabere?

Jeden kurz svým rozsahem odpovídá jednosemestrálnímu předmětu na vysoké škole. Čím více už znáte, tím méně času vám studium zabere.

 

Jak dlouho budu mít ke kurzům přístup?

Víme dobře, že rodičovská dovolená není dovolená v klasickém slova smyslu. Kde ale chybí termín, často chybí i motivace, proto jsou naše kurzy časově ohraničené. Na dokončení máte přesně 1 rok od zahájení studia. Měsíc před vypršením kurzu od nás dostaneme milý e-mail, který vás na blížící se konec upozorní.

 

Jsou kurzy jen pro maminky na rodičovské dovolené?

Kurzy jsou přizpůsobené maminkám na rodičovské dovolené, ale otevřené všem. Kdo má chuť se rozvíjet a studovat, bude u nás vítán.

 

Jak si mohu kurz objednat?

Vyplníte objednávku, kde nám prozradíte údaje potřebné do faktury a zaškrtnete si vybrané kurzy. Zaplatit poplatek můžete klasickým bankovním převodem nebo rychleji kartou. Jakmile peníze doputují k nám, pošleme vám obratem zúčtovací fakturu a přístupy ke studijním materiálům.

 

Mám kamarádku, se kterou bych chtěla studovat. Můžeme dostat množstevní slevu?

Víme, že ve dvou se to lépe táhne. Proto vám nabízíme možnost množstevní slevy pro vás a vaše 3 kamarádky. Pokud se domluvíte s 1 kamarádkou, dostanete každá slevu 20% na balíček všech kurzů. Se 2 kamarádkami dostanete celkovou slevu 30% na balíček všech kurzů a se 3 kamarádkami slevu 40%! A to už stojí za to! Objednávku stačí udělat jednu za všechny kamarádky a uvést kontakty na každou z nich. Po úhradě kurzu přijde každé kamarádce na e-mail její vlastní přihlašovací heslo. A pak již můžete studovat společně za skvělou cenu.
Pokud máte kolem sebe větší skupinku lidí, se kterou chcete studovat, například v rámci firemních benefitů, napište nám email na evyna@evyna.cz a my se Vám rádi ozveme s nabídkou.

 

Kdy mohu začít studovat?

Nečekáme na říjen ani na únor, kdy běžně zahajujeme semestr. Přihlásíte se, zaplatíte poplatek za vybrané kurzy a můžete studovat.

 

Jak se dostanu ke studijním materiálům?

Vpravo nahoře. Ať jste u nás na webu kdekoliv, vpravo nahoře vždy najdete přihlašovací pole do studijního rozhraní. Jakmile náš systém přijme vaše přihlašovací údaje, otevře vám zakoupené kurzy v záložce „Studijní materiály“.

 

Slyšela jsem, že dříve byly kurzy zdarma.

Ano, v předchozích letech bylo vytvoření kurzů a provoz vzdělávací platformy plně hrazen z evropských fondů. Tato možnost financování kurzů však již skončila s ukončením dotačního programu. Protože byl zájem o kurzy Evyna velký a ohlasy velmi pozitivní, rozhodli jsme se kurzy rozšířit, aktualizovat a nabídnout opět ke studiu v nové podobě.

 

Nefungují mi přístupy z dřívějšího studia kurzů EVYNA, proč?

Aby byly kurzy stále aktuální, vyžadují nepřetržitou péči. My jim ji rádi věnujeme, i tak nám to ale zabere spoustu času. Nové kurzy proto otevíráme pouze po nové registraci a úhradě poplatku.

 

Jak získám certifikát za vybraný kurz?

Platí staré dobré „učit se a učit“. A pak je tu i závěrečný kurz, který vyhodnotí, zda jsou vaše nově nabyté znalosti dostatečné. Pokud ho splníte ze 70 %, certifikát je váš. Obdržíte jej jednak elektronicky, a pak také vytištěný poštou na adresu uvedenou na faktuře. Pokud budete chtít své osobní údaje na certifikátu upravit, můžete si je pozměnit před potvrzením certifikátu po dokončení závěrečného testu.

 

Mám na splnění závěrečného testů více pokusů?

Ano! Kdo chce stav svých znalostí znát, musí je testovat. Kdo testem neprojde, studuje dál a zkusí to příště.